حریم خصوصی شما

ما در لوکس مهیار تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا حریم خصوصی شما کاربران گرامی (یعنی اطلاعات هویتی شخصی شما) حفظ شود و از آنها مراقبت خواهیم کرد.

اطلاعاتی که شما عزیزان در سایت ما ثبت می کنید (علی الخصوص در رابطه با ارسال محصولات خریداری شده نظیر آدرس و کدپستی) به منظور خدمات رسانی هرچه بهتر به شما دوستان، دریافت می شوند. به همین منظور تمام اطلاعات ثبت شده کاربران، برای لوکس مهیار کاملا محرمانه بوده و به هیچ عنوان به هیچ شخص ثالثی واگذارد نخواهد شد مگر در مواردی خاص که حکمی از طرف مراجع قضایی، پلیس فتا و یا سایر سازمان های اجرایی به ما ابلاغ شود.

شما کربران گرامی نیز باید در حفظ و نگهداری نام کاربری و رمز عبور خود کوشا باشید و برای جلوگیری از هر گونه سوء استفاده، آنها را در اختیار شخص دیگری قرار ندهید و همچنین در صورت تغییر شماره همراه ثبت شده در سایت به دلیل فروش و واگذاری و یا هر دلیل دیگر، کاربر موظف است که برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده، شماره همراه جدید خود را جایگزین شماره قدیمی  موجود در سایت کند و در صورت بروز مشکل به دلیل عدم رعایت نکات ذکر شده در بالا توسط کاربر، تمام مسئولیت به عهده خود کاربر بوده و حق هیچگونه ادعا علیه لوکس مهیار را نخواهد داشت. در ضمن اطلاعاتی که توسط کاربر ثبت می شوند به منزله تایید صحت آن اطلاعات می باشد.

لوکس مهیار در صورت لزوم از سرشماره 500010400033222 و ایمیل luxemahyar@gmail.com برای کاربران پیام ارسال خواهد کرد و دریافت هرگونه پیام با نام لوکس مهیار، به غیر از شماره و ایمیل ذکر شده در بالا، مربوط به لوکس مهیار نبوده و در صورت مشاهده چنین تخلفی، جهت پیگیری قانونی با راه های ارتباطی زیر به ما اطلاع دهید.

همه راه های تماس با لوکس مهیار:

تماس و پیامک: 09177599578

واتس اپ: 09207599570

ایمیل: luxemahyar@gmail.com

صفحه اینستاگرام: @luxemahyar

لوکس مهیار برای اطلاع رسانی به شما عزیزان در مورد تخفیف ویژه سالروز تولد کاربران، تخفیفهای ویژه مناسبتی و موارد این چنینی، پیام و یا ایمیل (از سرشماره و ایمیل ذکر شده در بالا) ارسال کند و کاربران نیز در صورت عدم رضایت از دریافت این پیام ها می توانند برای قطع آن، با راه های ارتباطی ذکر شده در بالا به ما اطلاع دهند.

هم چنین لوکس مهیار نظرات ارسال شده توسط کاربران را که در راستای رعایت قوانین وب سایت نباشد را ویرایش و اصلاح می نماید.

در آخر نیز شایان ذکر است که متن حریم خصوصی ممکن است بروزرسانی شود و شما میتوانید در همین صفحه، تغییرات ایجاد شده را (که با رنگ فونت دیگری ذکر میشوند) مطالعه نمایید.

با تشکر –  لوکس مهیار