قوانین و مقررات ما

به فروشگاه آنلاین گروه تولیدی مهیار (لوکس مهیار) خوش آمدید. ضمن تشکر از حسن انتخاب شما کاربر گرامی، به منظور استفاده بهینه از خدمات سایت ما، لازم است که شرایط و قوانین ذکر شده در پایین را به دقت مطالعه نمایید.

لازم به ذکر است که استفاده از خدمات سایت لوکس مهیار به معنای پذیرفتن قوانین و مقررات ما میباشد.

لوکس مهیار این حق را برای خود محفوظ نگاه می دارد که این قوانین و مقررات را بنا به صلاحدید خود ویرایش کند و این تغییرات را با رنگ فونت دیگری منتشر می کند و شما عزیزان قبل از استفاده از خدمات سایت میتوانید این صفحه را مطالعه نموده و تغییرات ایجاد شده را مشاهده کنید؛ و هم چنین استفاده مستمر از سایت ما به معنی پذیرفتن این تغییرات می باشد.

حریم خصوصی

به منظور اطلاع از سیاست های حریم خصوصی ، حتما این قسمت را مطالعه نمایید.

حق مالکیت مادی و معنوی

کلیه محتوای سایت لوکس مهیار اعم از لوگو، تصاویر، ویدئوها، متن، آیکون دکمه، گرافیک و تمامی محتوای تولید شده توسط لوکس مهیار در انحصار ما بوده و جزء اموال لوکس مهیار بحساب می آید و هر گونه استفاده تجاری و غیر تجاری بدون مجوز کتبی از ما، پیگرد قانونی خواهد داشت.

هزینه و نحوه ارسال

هزینه ارسال: هزینه پست برای خرید تا مبلغ 250 هزار تومان، داخل استان فارس 15 هزار تومان و خارج استان فارس 20 هزار تومان میباشد.

ضمن اینکه هزینه پست شما برای اولین خریدتان رایگان خواهد بود.

همچنین هزینه ارسال برای خریدهای بیشتر از 250 هزار تومان، رایگان میباشد.

نحوه ارسال: لوکس مهیار تمامی محصولات خود را از طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و در بازه زمانی تعیین شده برای هر کالا، در ساعات روزهای کاری اداره پست، به سراسر کشور ارسال می نماید.

خسارت کالا در حمل و نقل

ما در لوکس مهیار تمامی تلاش خود را انجام می دهیم که سفارشات ارسالی را به نحو احسن بسته بندی نموده تا صحیح و سالم به دست مشتریان گرامی برسد؛ ضمن اینکه محصولات ما به شکلی نیستند که در حمل و نقل صدمه ببینند، درواقع خسارت کالا در اثر حمل و نقل تقریبا صفر درصد میباشد که در صورت خسارت هنگام حمل و نقل نیز میتوانید کالا را برای ما ارسال کنید چون ما ضمانت بی قید و شرط بازگشت 7 روزه داریم.

ضمانت 7 روزه بازگشت کالا

تمامی محصولات ما دارای ضمانت بی قید و شرط بازگشت 7 روزه کالا حتی بصورت سلیقه ای میباشند بدین صورت که از لحظه دریافت محصول تا 7 روز فرصت دارید به هر دلیلی که کالا مورد پسند شما نیست، از طریق راه های ارتباطی ما با گروه پشتیبانی هماهنگ نموده و شماره کارت بنام شخص خریدار را برای ما ارسال کنید و آدرس و کدپستی ما نیز برای شما ارسال میشود و پس از اینکه کالا بصورت صحیح و سالم به دست ما رسید، کل مبلغ پرداختی شما بدون کسر وجه و در همان روز به شما برگشت داده خواهد شد.

سه نکته مهم در رابطه با بازگشت کالا:

  1. همانطور که میدانید برای همه محصولات ما، یک هدیه در نظر گرفته شده است که موقع خرید برای شما ارسال می شود ولی موقع برگشت کالا لازم نیست هدیه را برای ما ارسال کنید چون هدیه های روی محصولات، هدیه ای است از طرف گروه تولیدی مهیار به شما دوستان گرامی به پاس اعتمادتان به لوکس مهیار.
  2. در صورت خسارت به محصول خریداری شده در اثر استفاده نادرست مشتری، کالا از شما دریافت خواهد شد ولی هزینه خسارت، از مبلغ برگشتی کسر خواهد شد.
  3. هزینه پست بازگشت کالا به عهده شما کاربران عزیز می باشد.

دریافت هدیه

ما در لوکس مهیار به دلیل قدردانی از شما خریداران محترم به پاس اعتماد، انتخاب و خرید از ما، علاوه بر هدیه روی تمامی محصولات، برای خرید 250 تا 400 و بیشتر از 400 هزار تومان به ترتیب 1 و 2 هدیه به انتخاب خودتان در نظر گرفته ایم.

با تشکر – لوکس مهیار