مزیت های لوکس مهیار

چرا خرید از لوکس مهیار؟

چون روی همه محصولاتمون هدیه داریم.

با هر خرید از ما هدیه میگیرید یعنی هر چی که بخرید ما دوبرابر آن تعداد را برای شما ارسال میکنیم؛ اگر یکی بخری 2تا میبری، اگر 10تا بخری 20 تا میبری.

چون ضمانت 7 روزه بازگشت بی قید و شرط داریم.

ضمانت 7 روزه بازگشت بی قید و شرط ما جای هیچ ریسکی باقی نمیگذارد یعنی شما به هر دلیلی (حتی سلیقه ای) از خریدتان راضی نبودید میتوانید آن را برای ما ارسال کنید. این ضمانت موقعی شیرین تر میشود که شما فقط کالای اصلی را برای ما بر میگردانید و لازم نیست که هدیه روی محصول را برای ما ارسال کنید چون این یک هدیه واقعی از طرف ما به شما همراهان عزیز به پاس اعتماد، انتخاب و خرید از لوکس مهیار میباشد.

چون برای اولین خرید، ارسال رایگان داریم.

در اولین خریدتان بدون هیچ محدودیتی مبلغی میتوانید با خیال راحت خریدتان را انجام دهید و ما آن را رایگان برای شما ارسال خواهیم کرد. پیشنهاد میکنیم در خرید اول زیر 250 هزارتومان خرید کنید چون ما همیشه برای مبالغ بیشتر از 250 هزارتومان ارسال رایگان داریم.

چون ارسال رایگان داریم.

ما برای خریدهای بیشتر از 250 هزارتومان، هم ارسال رایگان به سراسر کشور داریم و هم تخفیف و هم هدیه به انتخاب خودتان(علاوه بر هدیه روی محصول). به این صورت که برای خرید بین 250 تا 400 هزارتومان علاوه بر ارسال رایگان، 3 درصد تخفیف و یک هدیه هم به انتخاب خودتان ارائه خواهد شد و همچنین برای خریدهای بیشتر از 400 هزارتومان علاوه بر ارسال رایگان، 5 درصد تخفیف و 2 هدیه به انتخاب خودتان خواهید داشت.

چون پرداخت در محل داریم.

اگر ساکن شهرستان زرقان هستید میتوانید تمام مبلغ فاکتور خریدتان را پس از تحویل سفارش، درب منزل پرداخت نمائید.

چون تخفیف های خیلی متنوعی داریم.

سعی کرده ایم برای خریدی پرسودتر برای شما عزیزان، تخفیف های خیلی متنوعی را در نظر بگیریم که در این قسمت میتوانید تمام مدل های تخفیفی ما را مطالعه نمائید. ضمن اینکه اگر شما هم مدلی از تخفیف در نظر دارید، از طریق راه های ارتباطی ما آن را ارسال کنید.